AS Instrument Polska
Polish
English
Nowości » Easy-Laser E420
Easy-Laser E420

LASEREM ABSOLUTNIE BEZPRZEWODOWO

Szwedzki producent Damalini AB wprowadził aktualnie profesjonalny system osiowania maszyn wirnikowych Easy-Laser E-420.

System pracuje całkowicie bezprzewodowo ( w jednostkę centralną systemu i detektory są wbudowane moduły w technologii Bluetooth ® i zintegrowane akumulatory). Ponadto detektory z wbudowanymi inklinometrami pozwalają na osiowanie na kącie dowolnym ( wystarcza tylko 40 stopni ), osiowanie pionowe oraz kontrolę kulawej stopy.

System jest także wyposażony w ułatwiające osiowanie funkcje użytkowe. Żywy ekran i blokowanie dowolnej pary stóp przyspiesza korektę maszyn. Zaś uwzględnianie rozszerzalności cieplnej  i wprowadzanie własnej tabeli wymaganych tolerancji ułatwia ocenę jakości ustawiania maszyn. Wygodną obsługę sprzętu zapewnia duży, kolorowy ekran z przyjaznymi ilustracjami i systemem ikon oraz możliwość wyboru języka obsługi m.in. polskiego.

Wraz z systemem dostarczane jest oprogramowanie komputerowe Easy-Link do magazynowania operacji osiowania i opracowywania raportów.

System Easy-Laser E-420 jest obecnie najtańszym laserowym zestawem do osiowania z takimi możliwościami, które do tej pory były przypisane do zdecydowanie droższych systemów centrowania.

 

 


.do góry